Напрямки роботи НВК

Звіт

про  підсумки  роботи художньо- естетичного напрямку Мурованського НВК  за 2018-2019 н.р.

З метою формування в учнів особистісно-ціннісного ставлення до мистецтва, виховання художніх інтересів, смаків, морально- естетичних ідеалів  на протязі 2018-2019 н.р. проводилися заходи щодо реалізації завдань художньо- естетичного напрямку.

Відповідно до цільового проекту розвитку школи у художньо- естетичному напрямку  2013-2087рр,  річного плану роботи на 2017-2018 н.р. в НВК функціонує ансамбль сопілкарів –  керівник Васюнець О. М..

Ансамбель сопілкарів брав активну участь у проведенні відкритих загальношкільних заходів, свят, виховних годин, окружних та районних конкурсах, фестивалях.

Керівник напрямку Васюнець О.М. з ансамблем сопілкарів брали участь у відзначенні 75-річчя спаленого села Безеїв польськими шовіністами 1944 року перед громадою села, гостями біля Каплички, у святкуванні  26-ої річниці Незалежності України перед громадою села коло церкви Воздвиження Чесного Христа. До  відзначення 75-ої річниці створення УПА та до Дня української писемності брали участь учасники ансамблю сопілкарів .

Керівник напрямку Васюнець О.М. з учасниками ансамблю сопілкарів брали участь у проведенні окружного та районного етапів конкурсу «Сурми звитяги», в яких зайняли І,ІІ місця.

Керівником напрямку Васюнець О.М. спільно з педагогом – організатором Бренич О. Р. проведені загальношкільні заходи – зустріч з воїнами АТО с. Муроване та вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Ансамбль сопілкарів  брав участь у проведенні заходів перед громадою села Муроване  до 204-ї річниці від дня навродження Т.Г. Шевченка, звітному концерті до Дня матері.

Вчителем образотворчого мистецтва Васюнець О.М. ведеться належна робота з обдарованими дітьми.  Вчитель проводить індивідуальну роботу з батьками учнів, в яких виявлені мистецькі здібності , залучає до відвідування ними школи мистецтв м. Червонограда. На даний час відвідує школу мистецтв -2 учнів.

Вчителем проводяться тематичні та персональні виставки , конкурси дитячого малюнку. На протязі року було проведено такі тематичні виставки робіт учнів 5-7 класів: «Безпека дорожнього руху», «Ілюстрації до улюблених прочитаних книг»,

«До дня української писемності», «Новорічні та Різдвяні свята», «До Дня рідної мови», «До дня народження Т.Г. Шевченка», «Великодні – звичаї та традиції», «Безпека життєдіяльності» персональну виставку робіт учня 9 класу Грабовець Марії.

Участь обдарованих дітей в районних конкурсах:

Поліха Сніжана 6кл. – ІІ місце у районному конкурсі живописна композиція "Сурми звитяги"

Павлик Вікторія 7кл. – ІІ місце у районному конкурсі живописна композиція "Сурми звитяги"

Пехота Анна 7 клас- ІІІ місце у районному конкурсі природа і фантазія "Витинанка"

Грабовець Марія 8 клас- ІІІ місце у районному конкурсі природа і фантазія "Витинанка"

Сох

Звіт

про  підсумки  роботи еколого-натуралістичного напрямку Мурованського НВК

за 2017-2018 н.р.

З метою формування в учнів відповідального ставлення до природи і свого здоров’я, звернення уваги школярів на екологічну ситуацію та стану навколишнього середовища

на протязі 2017-2018 н.р. проводилися заходи щодо реалізації завдань еколого-натуралістичного напрямку.

Відповідно до цільового проекту розвитку школи у еколого-натуралістичному напрямку  2013-2018рр,  річного плану роботи на 2017-2018 н.р.

Брали активну участь у проведенні відкритих загальношкільних заходів, свят, виховних годин, районних  та обласних конкурсах, акціях.

В загальношкільному плані роботи школи та в планах роботи класних керівників були заплановані та проведені виховні заходи на екологічну тематику, а саме:  відкритий виховний захід «Все в твоїх руках – людино!»; виховні години у 5-9 кл. «Природо, ти наш дім». Вчитель біології, Васько Оксана Ігорівна, у першому півріччі провела тиждень біології в школі в рамках якого відзначили всесвітній День яблук та міжнародний День без паперу, а також відбулась виставка робіт гуртківців з природного матеріалу, відкриті уроки з біології, а між учнями 8-9 класів відбувся екологічний двобій. У другому півріччі - тиждень екології в рамках якого відбулись: конкурс на краще озеленення шкільних кабінетів, конкурс екологічних плакатів, учні 9 класу готували екологічні проекти, реалізовані заходи з прибирання та благоустрою території школи, матеріали яких були висвітлені в шкільній пресі.

Всі учні школи брали активну участь в природоохоронних акціях:“Годівничка”, “День зустрічі птахів”, “День Довкілля", “Парад квіттів біля школи ”,“Первоцвіти просять захисту”.

Були активними учасниками обласних конкурсів: «Зоологічна галерея», «День зустрічі птахів» та «Первоцвіти просять захисту». Варто відмітити участь учнів у конкурсі «Колосок осінній» та «Колосок весняний» (24 учасники). А також стали призерами районного конкурсу “Квітковий вернісаж” (ІІ м., ІІІ м.)

Триває реалізація шкільних екологічних проектів. Проводиться дослідницька робота на  екологічній стежині “Столітні дуби”.