28 груд. 2019

Різдвяний вертеп "Євромайдан"

Вертеп. Це ще одна унікальна українська різдвяна традиція. Одним з найзнаменніших і найвеличніших свят є Різдво Христове. В цей час всі співають колядки. Ось і ми колядували та із святом Різдва всіх вітали.
27 груд. 2019

Новорічне диво

Новорічна казка біля красуні – ялинки.
21 лист. 2019

Флешмоб до Дня гідності та свободи

21 листопада День Гідності та Свободи.
12 лист. 2019

"Плекаймо рідне слово"

День української писемності та мови – це загальнонаціональне свято. Не лише сьогодні, а і повсякчас ми плекаємо рідне слово і вчимо наших дітей поважати і цінувати культурні і духовні надбання нації.
10 жовт. 2019

Флешмоб до Дня захисника України

З нагоди Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня, у соціальних мережах учні Мурованського НВК привітали та подякували тим, хто у «гарячих точках» нашої країни боронить нашу країну від нападників, забезпечуючи нам мирне життя.
4 жовт. 2019

“Учителеві жовтень посміхається”

4 жовтня у Мурованському НВК учні 9 класу, разам з педагогом-організатором, провели святково-поетичну композицію «Учителеві жовтень усміхається».
17 вер. 2019

"Щедрі дари осені"

"Щедрі дари осені" і трішки кмітливості та фантазії учнів.
2 вер. 2019

День знань 2019!

Ось і пролунав перший дзвоник в нашій школі, який сповістив усіх про початок нового 2019-2020-го навчального року. Нехай у школі лине срібний дзвін, Про новий рік навчальний сповіщає. Переплелись і сум, і радість в нім, Він, наче птах, у небеса злітає!
31 трав. 2019

Прощавай рідна школо!

Ось і прийшов час старшокласникам прощатися зі школою. Привітали своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до "великого життя" і у Мурованському НВК "ЗШ I-IIст. - дитячий садок"
23 трав. 2019

Прощавай початкова школо

23 травня 2019 року відбувся відкритий виховний захід з учнями 4 класу "Прощавай початкова школа".