23 січ. 2015

Зустріч з воїнами АТО

23 січня, у п’ятницю, в Мурованському НВК „ЗШ І-ІІІст.-дит.садок” відбулася зустріч з воїнами АТО. Організувала зустріч дирекція НВК.
13 груд. 2014

Андріївські вечорниці

13 грудня у нашому НВК було проведено виховний захід "Андріївські вечорниці". Свято підготували і провели педагог-організатор Бренич О. Р. разом із членами учнівського парламенту та вокального і хореографічного гуртків.
13 груд. 2014

Перенесення ікони Матері Божої до сільської церкви

Вранці 13 грудня, помолившись до Матінки Божої, учні нашого НВК разом із вчителями, віднесли ікону до церкви на час шкільних канікул.
12 груд. 2014

Молебень до Матері Божої

Другого дня після привезення ікони Матері Божої у нашому НВК священниками нашої парафії було відправлено спільну молебень до Матінки Божої за мир в Україні.
11 груд. 2014

Ікона Божої Матері

Згідно графіка ікону Божої Матері до нашого НВК привезли 11 грудня. Вчитель християнської етики Корнило І. С. разом з двома ученицями нашого НВК привезли ікону з Борятинського НВК. Учні нашого НВК разом з вчителями зробили живий коридор, яким урочисто образ було занесено до нашої школи.