План заходів на місяць

виховної роботи на листопад 2019р.

1. Провести заходи    до створення ЗУНР                                           04.11.2019р.

провести тематичну лінійку                                              вч. історії Романишин Л. І.

Педагог – організатор Бренич О.Р.

·  {C}   випустити листівку до  створення ЗУНР

Молода Просвіта      04.11.2019р.

{C}·        провести години  класного керівника                              Класні керівники 5-9 кл.

2.  Провести тиждень української мови , присвячений дню писемності.                                              з 06.11- 11.11.2019р.

{C}·        відкриті уроки з української мови в 4, 5 кл.   вч. Синишин Б.П., Свердан В. Ю.

{C}·                                                                                                                                                                                                                          провести відкритий виховний захід „Плекаймо рідне слово”         11.11.2019р.

класний керівник 5 класу Свердан В. Ю.

{C}·                                                                                                                                                                                                                           провести конкурс з української мови ім. П. Яцика                         08.11.2019р.

Вч. поч. класів, укр. мови та літ.

Кость О.Й., Свердан В.Ю.

3.  Провести тиждень безпеки дорожнього руху.                  11.11 – 15.11.2019р.

{C}·        єдиний національний урок «Безпечна країна»

Вч. основ здоров`я Романишин Л. І.

{C}·        провести години класного керівника                           Класні керівники 1-9 кл.

{C}·        конкурс дитячого малюнка серед учнів 5-7 кл.         Вчитель  Васюнець О.М.

4.Провести І етап VІІІ туру Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської молоді ім.. Тараса Шевченка                                           22.11.19р.

вчителі укр. мови Кость О.Й., Свердан В.Ю.

5. Провести заходи до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

з  18.11.-.22.11.2019р.

години класного керівника                                           Класні керівники 5-9 кл.

{C}·        тематичну політінформацію на тему  „Голодомор 1932-33рр.-геноцид українського народу”                                              Вч. історії Романишин Л. І.

{C}·        взяти участь у Всеукраїнській акції „Засвіти свічку”         Вчителі та учні НВК

.