Наші досягнення

У минулому 2018 – 2019 навчальному році педагогічний колектив спрямував свою роботу відповідно до реалізації Законів України  „Про загальну середню освіту”,  „Про дошкільну освіту”,  заходів з впровадження нових Держаних стандартів початкової освіти та базової і повної загальної середньої освіти, забезпечував умови для виконання вимог  до обов’язкових результатів навчання здобувачів освіти  НУШ та реалізацію програми “Обдаровані діти Сокальщини”(2016-2020рр.), програми «Українське дошкілля» та Виховної програми на 2014 – 2019рр., впроваджував заходи щодо плану розвитку НВК в еколого-натуралістичному і художньо-естетичному напрямках.

В 1-9 класах навчалося 74 учнів, з них 11 учнів закінчили навчальний рік на 10-12 балів і були нагороджені Похвальними листами, 34 учнів - на 7-12 балів.

Учні 9 класу свідоцтв з відзнакою не отримали.

Команда учнів брала активну  участь у проведенні районних олімпіадах з базових дисциплін. За підсумками олімпіад переможцями стали такі учні:

Зубрицька Богдана (6кл) – ІІІ місце з математики,  Яремків Соломія

(7 кл) - ІІІ місце з фізики.

В рамках методичної роботи з обдарованими дітьми проведено такі заходи: залучено учнів до проведення Міжнародних інтелектуальних конкурсів „Кенгуру”, „Колосок”, до районних конкурсів: з української мови ім. П. Яцика, в якому Зубрицька Богдана (6кл.) зайняла І місце, а Яремків Соломія (7кл.)- ІІІ місце. Учениця 6 класу Зубрицька Богдана брала участь у проведенні Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка, в якому зайняла І місце.

Учні початкових класів були активними в проведенні районного конкурсу  „У світі цікавих проектів. Лепбук” . За підсумками конкурсу учні 3-4 класів зайняли ІІІ

місця.

В НВК на протязі навчального року проводилися предметні тижні: біології, української мови, права, математики, музичного мистецтва, фізики, трудового навчання, англійської мови, географії, основ здоров’я, в ході яких проводилися відкриті уроки, позакласні заходи, випускались тематичні газети.

Вихователь  дошкільного підрозділу Смеречанська Т.Р. брала участь  у проведенні районного конкурсу  Краща дошкільна група , в якому зайняла ІІІ місце.

. Учасники гурткової роботи залучалися до проведення шкільних та районних учнівських конкурсів: акція Годівничка, Природа і фантазія.

Керівник художньо- естетичного  напрямку Васюнець О.М. з учасниками ансамблю сопілкарів брали участь у проведенні  районного етапу конкурсу Сурми звитяги , в якому зайняли  ІІ місце та  в  районному етапі фестивалю мистецтв  Різдвяні канікули- 2019, в якому посіли І місце нагороджені грамотами та дитячою книгою «Колядки. Щедрівки. Віншування».