Історія НВК

Мурованський НВК  „ЗШ І-ІІ ст.- дит. садок” здійснює свою діяльність на основі Положення та Статутів, затверджених відділом з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської райдержадміністрації дошкільної групи від 15 грудня 2012 року, зареєстрованого державним реєстром та свідоцтвом про державну реєстрацію ААВ № 628825 та реорганізації навчального закладу, затвердженого відділом освіти Сокальської райдержадміністрації від 03.08.2015 року № 369/ОД

На  даний час у НВК навчається 71 учнів, у т.ч.:

в школі І ступеня – 38,

в школі ІІ ступеня – 33,

Учні  проживають: в с. Муроване. Навчання проводиться у відповідності з навчальним планом, затвердженим відділом освіти Сокальської РДА. Розподіл годин по кожному навчальному предмету відповідає вимогам Типових навчальних планів. Викладання здійснюється програмами, рекомендованими МОН України.

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА

Приміщення НВК побудоване у 1978 році,  розраховане на навчання учнів 1-9 класів. Загальна площа НВК – 759 м² , площа навчальних кімнат - 542 м². Площа на одного учня: загальна – 47,4 м², навчальних кімнат – 33,9 м². шкільні приміщення, садиба НВК, в основному відповідають вимогам навчально – виховного процесу, утримуються в належному стані, з дотриманням вимог охорони праці.

НВК забезпечений навчальними меблями, навчальним обладнанням. Навчання проводиться в одну зміну.

В НВК обладнано кабінети історії, біології і хімії, християнської етики, фізики і математики, української мови та  літератури, інформатики, хореографії